Zamknij WCAG
Miejskie Centrum Kultury w Leżajsku

Zakończenie roku kulturalnego 2022

21 czerwca 2022 r. w sali widowiskowej MCK odbył się koncert podsumowujący sezon artystyczny 2021/2022. Na scenie zaprezentowały się wszyscy uczestnicy zajęć od najmłodszych do najstarszych, od początkujących do najbardziej zaawansowanych i utytułowanych.
W koncercie udział wzięli:

Akademia Małego Tancerza
Dziecięcy Zespół Tańca Ludowego „Hajduczki”
Zespół Taneczny „Szept”
Grupa „Leżajski Breaking”
Grupa Wokalna „Meritum”
Zespół Pieśni i Tańca „Leliwa”
Zespół Pieśni i Tańca „San”
Klub Seniora

Dodatkowo w ramach zakończenia roku kulturalnego, w holu MCK przygotowana została wystawa prac plastycznych wykonanych przez dzieci i młodzież z pracowni plastycznej „BARWA” i pracowni ceramicznej prowadzonej przez Jolantę Kędzierską.

Bardzo serdecznie dziękujemy instruktorom i opiekunom grup i zespołów za pracę i wysiłek w jak najlepsze przygotowanie dzieci do występów oraz za pomoc w rozwijaniu ich pasji. Dzieciom dziękujemy za sumienne uczestnictwo w zajęciach i mamy nadzieję, że spotkamy się ponownie w nowym roku kulturalnym, napełnieni dobrą energią i humorem.

Informujemy, że w okresie wakacyjnym będą prowadzone zapisy do grup i zespołów działających przy Miejskim Centrum Kultury. Więcej informacji dotyczących działalności zespołów i specyfiki zajęć udzielają opiekunowie. Zapraszamy!


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *