Zamknij WCAG
Miejskie Centrum Kultury w Leżajsku

Wakacyjne wycieczki

Wakacyjne wycieczki

W sierpniu przygotowaliśmy dla dzieciaków dwie wycieczki jednodniowe. Pierwsza z nich odbyła się 3 sierpnia. Pojechaliśmy do Wioski Przygody „FRAJDA” w Bliżowie. Wraz z animatorem zapoznali się z historią Indian i wzięli udział w zwariowanej olimpiadzie, w której były takie konkurencje jak: rzut beretem, wyścigi z jajkiem na łyżce i przeciąganie liny. Dzieci uczyły się również rozpalać ogień krzesiwem na wzór plemion indiańskich. Nie zabrakło również toru przeszkód oraz strzelania z łuku i poszukiwania skarbów.

Druga wycieczka odbyła się 17 sierpnia do JuraParku w Bałtowie. Zwiedzanie rozpoczęliśmy od Zwierzyńca górnego, w którym oglądaliśmy różne gatunki zwierząt, pochodzących z różnych części świata. Kolejną atrakcją była Polska w Miniaturze. Po obejrzeniu twierdz i zamków królewskich, przeszliśmy do Sabatówki, gdzie dzieci bawiły się z animatorami i wzięły udział w spotkaniu z czarodziejem. Po krótkiej przerwie, zobaczyliśmy drugą część Zwierzyńca, po czym wraz z przewodnikiem przeszliśmy przez Park Dinozaurów, aż do Oceanarium, w którym dzieci poznały prehistoryczne, wodne stworzenia, oglądając je w okularach 3D. Po całym dniu wrażeń, z plecakami pełnymi pamiątek wróciliśmy do Leżajska.

Mamy nadzieję, że obie wycieczki spodobały się dzieciom. Dziękujemy rodzicom za zaufanie, a dzieciom za wspólne spędzenie czasu.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *