Zamknij WCAG
Miejskie Centrum Kultury w Leżajsku

Finał XXVII Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki „Wygraj Sukces Tarnobrzeg 2022”

„Wygraj Sukces”, to wciąż jeden z największych i  najbardziej znanych ogólnopolskich konkursów piosenki dla dzieci i młodzieży.

W tym roku, już po raz dwudziesty siódmy do eliminacji wstępnych „Wygraj Sukces” w całej Polsce przystąpiło nieco ponad 1000 młodych wokalistek i wokalistów. Do eliminacji regionalnych zakwalifikowało się tylko około 500 wykonawców.

Finał konkursu, to jak co roku profesjonalnie zorganizowany i przygotowany dwudniowy festiwal zakończony koncertem galowym. W tym roku tylko 110 wykonawców z tak dużej początkowo grupy miało okazję zaprezentować swoje umiejętności na scenie Tarnobrzeskiego Domu Kultury.

Wśród grupy finalistów „Wygraj Sukces 2022”, znalazły się dwie wokalistki Grupy Wokalnej „Meritum”, reprezentujące MCK w Leżajsku; Julia Baran i Agata Jaskierska.

Sam udział w finale to WIELKI SUKCES i wyróżnienie!! Wiele pracy, emocji stresu i nerwów kosztowały prezentacje finałowe nasze reprezentantki. Komisja Artystyczna do udziału w Koncercie Galowym zaprosiła i nagrodziła tylko 17 uczestników, wśród których niestety nie było Julii i Agaty.

Nowe doświadczenia, znajomości i możliwość konfrontacji z najlepszymi w Polsce młodymi wokalistami, będą zapewne dla nich dużą siłą i motywacją do dalszej pracy nad swoim głosem. Serdecznie GRATULUJEMY!


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *