Zamknij WCAG
Miejskie Centrum Kultury w Leżajsku

25 Ogólnopolski Konkurs Piosenki "Wygraj Sukces" – Tarnobrzeg 2020

Konkurs Piosenki „Wygraj Sukces”, to wciąż jeden z największych ogólnopolskich konkursów wokalnych dla dzieci i młodzieży w naszym kraju.
W tym roku, ze względu na sytuację związaną z pandemią, 25 edycja tej imprezy miała charakter online. Ponad 1100 uczestników z całej Polski wysłało swoje nagrania, by wziąć udział w pierwszym etapie konkursu. Do drugiego etapu jury zakwalifikowało nieco ponad 500 uczestników, a do ścisłego finału już tylko 117.
Wokalistki Grupy „Meritum” działającej przy MCK w Leżajsku bardzo licznie i z dużym zapałem zabrały się do pracy, by przygotować się do nagrań i wziąć udział w zmaganiach konkursowych online. Z 13 osób, które przystąpiły do pierwszych eliminacji, 11 zostało zakwalifikowanych do drugiego etapu konkursu. Do udziału w ścisłym finale jury zaprosiło natomiast aż 4 nasze reprezentantki.
W finale wystąpiły; Paulina Hejda, Zuzanna Jajak, Patrycja Tabin i Aleksandra Kostek. Trzy z nich, Paulina, Zuzia i Patrycja otrzymały wyróżnienia.
Serdecznie gratulujemy 🙂

 

https://www.youtube.com/watch?v=qYnE3VE7D7Q&list=RDqYnE3VE7D7Q&start_radio=1

Nom du magasin : Ecouter Voir. Voir le numéro. Plan d’accès. Horaires de Ecouter Voir à Besançon Ajouter des horaires. cialispascherfr24 Services du magasin Ecouter Voir à Besançon Vous pouvez renseigner les services du magasin.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *