Zamknij WCAG
Miejskie Centrum Kultury w Leżajsku
Śnieżne Boże Narodzenie z André Rieu

Śnieżne Boże Narodzenie z André Rieu

Mamy dla Ciebie zupełnie nowy świąteczny koncert maestra André Rieu i jego Orkiestry Johanna Straussa! Zrób sobie i swoim bliskim niezapomniany prezent i kup bilety do kina na absolutnie oszałamiające „Śnieżne Boże Narodzenie z André Rieu”!

Co roku maestro organizuje w swoim rodzinnym Maastricht specjalne gwiazdkowe koncerty. Przybywają na nie dziesiątki tysięcy fanów z całego świata, a dzięki retransmisji do kin mogą je dodatkowo obejrzeć kolejne setki tysięcy widzów. André Rieu zamienia lokalną salę koncertową w magiczną śnieżną krainę, by zaserwować wszystkim wielbicielom wspaniałej muzyki skrzący się blaskiem gwiazd zestaw kolęd i innych świątecznych przebojów. Co w tym roku zaoferuje nam nasz ukochany holenderski król walca?

Tym razem André zwraca się do swoich widzów kinowych tymi słowami: „Witajcie, Kochani! Przed nami najpiękniejszy czas w roku. Nie mogę się doczekać, by zaprosić Was do mojego Zimowego Pałacu w Maastricht, abyśmy wspólnie mogli świętować ten magiczny czas. Przyłączcie się do naszej zabawy, pełnej radosnej muzyki, romantycznych walców i niespodziewanych prezentów. Niech ten świąteczny czas będzie dla nas wszystkich wielką radością. Do zobaczenia w kinie!”.

Wersja językowa – oryginalna z polskimi napisami
Czas trwania – ok. 130 minut + 15 minut przerwy

W leżajskim kinie koncert zobaczyć można:
22 stycznia, o godz. 20:00 * – kup bilety TUTAJ
29 stycznia, o godz. 19:00 – kup bilety TUTAJ
5 lutego, o godz. 20:00 – kup bilety TUTAJ

  • UWAGA – z okazji Dnia Babci i Dziadka na koncert 22 stycznia w kasie kina dostępne są specjalne VOUCHERY prezentowe, a w przerwie dla wszystkich dorosłych widzów miła niespodzianka.