Zamknij WCAG
Miejskie Centrum Kultury w Leżajsku
Nowość w MCK – „NieWinne Malowanie”

Nowość w MCK – „NieWinne Malowanie”

Zapraszamy do odkrycia rozrywki, która połączy w sobie sztukę, smak i radość wspólnego spędzania czasu! NieWinne Malowanie to idealna propozycja na różne okazje:

Wieczór panieński
Rozpocznijcie ten wyjątkowy wieczór od chwili pełnej uśmiechu i wyjątkowej kreatywności. NieWinne Malowanie to doskonały sposób na rozluźnienie się przed długą nocą pełną zabawy.

Urodziny
Niech Twoje urodziny staną się jeszcze bardziej niezapomniane! Spędź czas w gronie bliskich, tworząc niepowtarzalne dzieło sztuki i celebrując swoją wyjątkową okazję.

Babski wieczór
Zbierzcie się razem, by spędzić czas na rozmowach, śmiechu i kreatywnym malowaniu. To doskonały sposób na stworzenie niezapomnianych wspomnień z przyjaciółkami.

Spotkanie z przyjaciółmi
Niezależnie od okazji, NieWinne Malowanie to wspaniały pomysł na spędzenie czasu z najbliższymi. Odkryjcie radość tworzenia w kreatywnym i relaksującym otoczeniu!

Żadne umiejętności malowanie nie są potrzebne – chodzi o zabawę i wspólne spędzenie czasu!
Cena: 120-150 zł za osobę (w zależności od ilości uczestników)

Nie czekaj dłużej – zorganizuj wyjątkowe wydarzenie, które na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników! Skontaktuj się z nami, by zarezerwować termin i stworzyć niezapomnianą przygodę pełną sztuki!

Oferta skierowana wyłącznie do osób pełnoletnich!
Zapisy i szczegóły oferty: 17 785 11 34

Regulamin DO POBRANIA: Regulamin NieWinne Malowanie.doc